„Megmaradt undergroundnak a doom is meg a stoner is, és ezzel a Mood is.”
Uraim, sok szeretettel üdvözöllek benneteket magazinunk nevében. Miután az első Mood demó idén 30 éve jelent meg, erről az anyagról szeretnék megemlékezni
Uraim, sok szeretettel üdvözöllek benneteket magazinunk nevében. Miután az első Mood demó idén 30 éve jelent meg, erről az anyagról szeretnék megemlékezni
Sosem titkoltam, hogy kedvenc hazai zenekarom a Mood. Azontúl, hogy rengeteg felejthetetlen koncerttel ajándékoztak meg annak idején, egy hibátlan diszkográfiát alkottak meg