Defacing God: Darkness is my Crown (2026)
A lejátszómban a héten vitathatatlanul ez a dán szimfonikus black metal banda, a Defacing God március 27-én megjelent lemeze pörgött a legtöbbször.
A lejátszómban a héten vitathatatlanul ez a dán szimfonikus black metal banda, a Defacing God március 27-én megjelent lemeze pörgött a legtöbbször.
Sipy aktuális kedvencei: DEFACING GOD: Darkness is my Crown MAMMON’s THRONE: My Body to the Worms GRAUFAR: Via Necropolis BLACK SABBATH: Vol
John Quail aktuális kedvencei: Masters of Metal – From Worlds Beyond Xentrix – Bury the Pain Vanir – Epitome Sear Bliss –
Ó, csak nem egy újabb hellén banda? 🙂 Mivel nem én kutatok utánuk, mégis sorra bukkanok rá a jobbnál jobb görög csapatokra,
Részemről meglehetősen nagy elvárásokkal álltam (ültem, feküdtem 🙂) neki ennek az április 3-án megjelent friss albumnak, lévén, hogy az előző Nervosa-lemez annyira
Tematikus Deaf Dealer interjú Jean-Pierre Fortin basszusgitárossal a Keeper of the Flame 40. jubileuma kapcsán. Jean-Pierre, hogyan látod azt, hogy az 1980-as
Csizi Norbi aktuális kedvencei: 1. Rush – 2112 (40th Anniversary) 2. Manowar – Hail to England 3. Zerre – Rotting on a
Ez egy tavalyi album. Igaz, az év végén látott napvilágot, de akkor is: mire eljutott hozzám, már rég ’26-ot tapostunk, ezért úgy
John Quail aktuális kedvencei: Manowar – Hail to England (Nyugodj békességben, Főnök!)Metallica – Ride the LightningExodus – Bonded by Blood TourSanctuary –
Első ízben a ’80-as évek végén zúdultak rám olyan mennyiségben új zenék, hogy nem tudtam feldolgozni őket, nem voltam képes elmélyedni bennük.